מה זה מיני סייט – וכמה זה עולה?

מיני סייט

מיני סייט שעושה הכל עבורכם

כרטיס ביקור מנייר נדרש בחנויות פיזיות, חנויות מקומיות. ועדיין, קיים גם עבורו תחליף. הכירו את כרטיסי הביקור הדיגיטליים של דיביט – הכרטיס החכם שניתן לשתף אותו בכל מקום, ובכל זמן. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לכם הרבה יותר, בשימוש נכון הוא עשוי אף להביא לקוחות חדשים לעסק. בדף זה, חברת דיביט מעניקה לכם את כל המידע בנושא.

מה זה מיני סייט

אתר מיני סייט, כשמו, הוא אתר אינטרנט לכל דבר רק מוגבל יותר – בעל דף אינטרנט יחיד. כרטיס ביקור דיגיטלי משתמש באתר מיני סייט כדף אחד שמכיל את כל המידע אודות העסק, אודות ההתקשרות עם העסק, המפה, הטלפונים הראשיים, התמונות, וגם הסרטונים. מיני סייט מורכב מדף אחד וכולל את כל הרכיבים והאלמנטים השונים שנמצאים באתר אינטרנט מלא. ההבדל היחיד בין מיני סייט לאתר רשמי, הוא כמות הדפים הניתנים לאחסון. במהלך ההיסטוריה, המושג מיני סייט קיבל המון כינויים: מיני סייט, אתר יחיד, דף נחיתה, ועוד רבים. בקיצור, מיני סייט הוא דף אינטרנט אחד.

למה כדאי לפתוח מיני סייט

אתר מיני סייט הוא אתר בעל דף אחד שמתנהג בדיוק כמו אתר רגיל. מלבד העובדה הזו, אתר מיני סייט תורם רבות להתפתחות העסקית, לאינטראקציה עם לקוחות, ובעל המון יתרונות. ישנם שני סוגים של מיני סייט: כרטיס ביקור דיגיטלי, ודף נחיתה. אז למה כדאי לפתוח מיני סייט? במה זה מועיל? הנה כמה סיבות:

  1. פתרון אידיאלי וזול יותר מאתר אינטרנט – כמעט כל בעל עסק מעוניין להתרחב, למשוך יותר לקוחות חדשים, ולשלש את המחזור השנתי שלו. המחשבה הראשונה שעוברת בראשם של בעלי העסקים הוא לפתוח אתר אינטרנט מקצועי. אבל קיימת בעיה אחת: אתר אינטרנט מלא עולה המון כסף, מצריך תחזוקה מינימלית חודשית, ועלות הקמה. לעומת זאת, אתר מיני סייט, דף נחיתה, או כרטיס ביקור דיגיטלי יכול להיות פתרון די אידיאלי וזול יותר. בקיצור, מיני סייט הוא הפתרון הטוב ביותר.
  2. ניתן לפרסום בכל מקום – אם בעבר חששתם מכרטיסי הביקור הדיגיטליים, כיום המצב שונה. כיום, בשנת 2020, כרטיסים דיגיטליים באינטרנט הפכו לחכמים יותר. ניתן לשתף את כרטיס הביקור הדיגיטלי בעשרות פלטפורמות – בקמפיינים ממומנים בגוגל וברשתות החברתיות, שיתוף בווצאפ, שיתוף בעמוד הרשמי שלכם ביוטיוב ובפייסבוק, יצירת ברקוד והדפסתו על החולצה הרשמית, ובכל מקום אשר תחפצו.
  3. מצוין עבור נכסים דיגיטליים – נכסים דיגיטליים מאפשרים לכל אחד להרוויח כסף נוסף למחייה. בניית נכס דיגיטלי היא דרך נפלאה ויצירתית להגדיל את ההכנסה. ברוב המקרים, נכסים דיגיטליים מוסברים באמצעות מלל וסרטונים שנמצאים באתר מיני סייט, בדפי נחיתה, ובכרטיסים דיגיטליים. כרטיס דיגיטלי מאפשר לכם לנהל את הנכס הדיגיטלי בצורה טובה יותר, להביא לקוחות, ולהיות מוקד עוצמתי לפרסום ממוקד.
  4. תחזוקה מינימלית אם בכלל – לאחר ההקמה הראשונית של המיני סייט הראשון שלכם, לא תצטרכו לתחזק אותו ברמה החודשית. הדבר היחיד שתצטרכו לעשות הוא לעדכן תמונות, סרטונים, ונתונים עדכניים עבור העסק במידת הצורך. לעומת זאת, אתר אינטרנט ידרוש ממכם להשקיע כסף, להשקיע זמן, ולתחזק את המערכת בצורה חודשית וקבועה. ללא ספק, אחד מהסיבות להקמת אתר מיני סייט הוא הצורך המינימלי בתחזוקה, אם בכלל.

אלה הם ארבעת הסיבות שיצדיקו את כוונתכם לבנות אתר מיני סייט מאשר אתר אינטרנט רשמי וגדול. אתר מיני סייט יתפקד בדיוק כמו אתר אינטרנט מלא, רק מצומצם יותר. ניתן לפרסם את המיני סייט שלכם בפרסום הממומן בגוגל, למשוך לקוחות, ולנהל את העסק בצורה אוטומטית ואידיאלית יותר. בנוסף, מהנתונים שמופיעים, בגלל ייחודו של המיני סייט ורלוונטיות המידע, אחוזי ההמרה גבוהים יותר מאשר אתר רגיל.

כמה זה עולה – מהם המחירים של חברת דיביט

חברת דיביט ידועה בזכות העיצוב המרהיב והפשוט. המיני סייט של דיביט מאוד מרשים, מעניק ייחודיות לעסק, ומאפשר למשתמש שינויים ללא תשלום ובכל זמן שתבחרו. לדיביט יש למעלה מ- 50 ערכות נושא שתוכלו לבחור, שלל אופציות מרהיבות, וחווית משתמש מעולה. ויחד אם זאת, כמה זה באמת עולה? מהם המחירים של חברת דיביט לעסקים? הנה שלושה חבילות שתוכלו לבחור:

  1. החבילה הבסיסית – החבילה הבסיסית ביותר תעלה לכם כ- 20 ₪ ואיתה תקבלו כמעט את כל האופציות האפשריות חוץ מ- 2 אופציות: אופציה לעשות שינויים בתבנית, ולקבל ולשלוח הודעות.
  2. החבילה המתקדמת והמומלצת ביותר – בחבילה המתקדמת, חברת דיביט מפנקת אתכם. בחבילה תקבלו את כל האופציות הנתמכות, כולל שליחה וקבלה של הודעות, ושינויים בתבנית. מדובר בחבילה הכי משתלמת ביחס לתמורה. החבילה בעלות של 30 ₪.
  3. חבילת הפרמיום – חבילת הפרמיום מעניקה את כל ההטבות לבעלי העסקים. מדובר בחבילה המתקדמת והמוגדלת ביותר של דיביט, ובה אתם מקבלים הכל מהכל. החבילה כוללת תמיכה באימייל, ושירות עם אחריות. החבילה עולה כ- 36 ₪.

*העלויות חודשיות ללא התחייבות מצידכם ולא כוללים מע"מ.